בקשת סיוע


קוראי חיוך רציני המעטים (והמתמעטים) בוודאי יודעים שאני לא נוהג לפנות לארנקם. על כן אני רוצה להתנצל מראש משום שהפעם אני הולך לחרוג ממנהגי. ובכל זאת, אני חושב שזה חשוב

לפני כשבוע קיבל הפרלמנט-של-המדינה-הציונית-יהודית-ודמוקרטית-היחידה-במזרח-התיכון (להלן: הכנסת) את אחת ההחלטות החשובות בתולדותיו. החלטה לפתוח בועדת חקירה פרלמנטרית על מנת לבדוק את המימון של הארגונים-שפועלים-להשמדת-המדינה-הציונית-יהודית-ודמוקרטית-היחידה-במזרח-התיכון-על-ידי-הפצת-הדמוקרטיה-שהיא-בעצם-טרור-או-משהו-כזה (להלן – אירגוני זכויות האדם). אני לא חושב שיש ספק שמדובר בחקירה שמהותית להמשך קיומה של המדינה-הציונית-יהודית-ודמוקרטית-היחידה-במזרח-התיכון (להלן: ישראל). הבעיה היא שלחלק גדול מאותם ארגונים מרושעים יש רואי חשבון יהודים. כולנו הרי יודעים שהדבר היחיד שהיהודים האלה יודעים להחביא טוב יותר מהכסף שלהם זה את המטרות המרושעות שלהם. לכן יש חשש שהחקירה הפרלמנטרית הכל כך חשובה תגמר בצורת דו"ח מביך כזה. אולי התוכנית המרושעת של ארגוני זכויות האדם היא בכלל לנצל את העובדה שמנהיגינו הדגולים לוקים באחגדולוס (התופעה שאנשים מאבדים את היכולת להרגיש מבוכה, ידועה גם בשם הלועזי celebetes) ולגרום להם להקים את ועדת החקירה ולהביך את עצמם בפני הגויים… אל תתפסו אותי במילה, זאת רק אפשרות, לא קראתי את הפרוטוקולים שלהם.

אני, בכל מקרה, חושש. בסופו של דבר, גם נבזבז את כספי הציבור, גם נובך, וגם נוציא את ארגוני זכויות האדם חזקים משהיו, ונאפשר להם להמשיך לשלב הבא בתוכניתם המרושעת. אבל, יש לי פתרון. אותם ארגונים מקבלים כסף לא רק מטרוריסטים, גויים, אנטישמים, אירופים או ערבים (שזה, אם חושבים על זה לעומק, 5 שמות שונים לאותו הסבר… שימו לב כמה הם מתוחכמים) אלה גם מפטריוטים פשוטים. לכן, אני מציע לעזור למדינה לחקורף לחשוף, ולהוקיע את הארגונים המנוולים על ידי תרומת כסף לאותם ארגונים.

הרעיון פשוט, אם כל אחד מאיתנו יבחר ארגון זכויות אדם אחד (או יותר) ילך לאתר שלו ויתרום לו את המינימום האפשרי, תוך כדי הוספת הערה מרשיעה (למשל: "להלן 30 ש"ח על מנת לממן את הטרור", או "קבלו ט"ו שקלים והשמידו את ישראל"…). אם יהיו הרבה תרומות כאלה (ולכן, אם יש לכם הרבה כסף, תרמו את הסכום המינימלי כמה פעמים) יהיה לועדה הרבה חומר לחקור, ואם יתווסו לתרומות האלה גם טקסטים מפלילים, לפחות נמנע מהמבוכה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: